חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדפסה על עץ

אחת המתנות שהפכו להיות פופולריות במיוחד היא תמונה אשר מודפסת על גבי עץ. תמונה היא מתנה עם ערך מוסף, לא מדובר על פריט למטבח או לבית שלפעמים משתמשים בו ולפעמים לא, אלא על זיכרון משותף שנשאר לנצח.

הדפסה על עץ לא חייבת להיות כמובן עבור מתנה אלא יכולה להיות דרך נהדרת עבור פיתוח תמונה מיוחדת שתוכלו להניח בבית, ולהתבונן בה בהנאה מדי פעם.

ישנם לא מעט אפשרויות להדפסה כיום, יש כאלה שבוחרים בהדפסה על גבי זכוכית או בד קנבס, אך אין ספק כי הדפסה על עץ מוסיפה רבות לתמונה, יוצרת התעניינות ומשדרת יופי ומקוריות למתבונן.

האם ניתן להדפיס כל תמונה על גבי עץ?

הדפסה על עץ מאפשרת לכם לבחור בכל סוג של תמונה ועיצוב שתבחרו כאשר תוכלו לבחור מבין אפשרויות קיימות של עיצובים שונים, או לעצב בעצמכם.

וכמובן להדפיס תמונה בגודל מלא על גבי העץ. חשוב שהתמונה תהיה באיכות גבוהה משום שכאשר התמונה צולמה באיכות נמוכה כמו שמצוי בפלאפונים זולים או ישנים, האיכות של ההדפסה לא תמיד תהיה משביעת רצון.

בכל מקרה, התמונה המומלצת ביותר היא כזאת שצולמה במצלמה מקצועית, אך גם תמונות שצולמו במכשירים סלולריים בעלי מצלמה טובה יכולים בהחלט להתאים עבור הדפסה על עץ.

האם הדפסה על עץ מחזיקה לאורך זמן?

כאשר אתם בוחרים בחברה מוכרת ואמינה עבור ההדפסה, תוכלו להיות בטוחים שהם מדפיסים את התמונה על גבי עץ איכותי אשר מבטיח את העמידות של התמונה לאורך זמן.

ולכן, כדאי לברר לפני שאתם רוכשים שמדובר על חברה או בית דפוס אמינים ולנסות להבין מהם מהו סוג העץ שעליו הם מדפיסים.

איך רוכשים תמונה מודפסת על גבי עץ?

ישנם חברות אשר מציעות אתר ייעודי אשר מאפשר לבצע את כל התהליך של הדפסה על עץ באמצעות האינטרנט מבלי שיש צורך לשוחח עם אף אחד או לצאת מהבית.

השלב הראשון הוא שלב בחירת התמונה ושליחתה, כאשר אתם סגורים על התמונה שאתם רוצים להדפיס והעליתם אותה לאתר, עליכם לבחור את הגודל שבו אתם חפצים כאשר ככל שהתמונה תהיה גדולה יותר, כך גם העץ יהיה גדול יותר וממילא ההדפסה תהיה יקרה יותר.

ולכן, מומלץ לבדוק היטב את הגודל שאתם צריכים בשביל לא לשלם יותר. השלב הבא יהיה כמובן התשלום, שם תדרשו להזין את פרטי האשראי, ולבחור האם אתם מעוניינים באיסוף עצמי או במשלוח עד הבית (במרבית המקרים בתשלום נוסף).

וזהו, כל מה שנותר הוא לחכות למייל או SMS שהתמונה מוכנה ותוכלו לאסוף אותה או לחכות למשלוח שיביא אותה אליכם.

הדפסה על עץ

תוכן עניינים