חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדפסה על זכוכית

אחת הדרכים הטובות ביותר לקחת את התמונות שלנו ולהפוך אותם לחלק מעיצוב הבית היא הדפסה על זכוכית.

בניגוד אולי להדפסה על גבי חומרים אחרים כמו קנבס, לזכוכית ישנה יופי מיוחד וברק אשר מאפשרים לקחת תמונה פשוטה כמו תמונה מהחתונה או של הילדים, ולהדפיס אותה בצורה מרשימה במיוחד כך שתהיה מתאימה לתלייה בסלון או בכל חדר אחר מבלי לפגוע בעיצוב החדר, אלא אדרבה לשדרג אותו.

ישנם אנשים שאוהבים דווקא להדפיס על גבי עץ או קנבס, אך כולם בסופו של דבר יודו שהדפסה על זכוכיות היא היוקרתית והמרשימה ביותר מבין כל האפשרויות

מה אני יכול להדפיס על גבי זכוכית?

ההחלטה מה להדפיס על גבי הזכוכית היא החלטה שלכם. תוכלו לקחת עיצוב מוכן ולהוסיף אליו תמונה עם כיתוב, תוכלו להדפיס תמונה שצילמתם (עדיף באיכות טובה), תוכלו לקחת תמונה של צלם כמו תמונת נוף או כל תמונה שאהבתם ולהדפיס אותה על זכוכית, תוכלו לפנות אל גרפיקאי אשר יעצב עבורכם קולאז' של תמונות אהובות וכן אין ספור אפשרויות שתוכלו לבחור עבור הדפסה על גבי זכוכית.

מה צריך לעשות בשביל הדפסה על זכוכית?

הדפסה על זכוכית הפכה בזכות התפתחות הטכנולוגיה למלאכה פשוטה למדי. אנחנו לא מדברים כמובן על הקטע הטכני של ההדפסה אותה נשאיר לבית הדפוס לבצע, אך עבור הלקוח כל מה שהוא צריך לעשות הוא לבחור את התמונה או העיצוב שהוא רוצה להדפיס, לשלוח אותה באמצעות המייל או באמצעות אתר ייעודי אל בית הדפוס, לציין כמובן שהוא מעוניין בהדפסה על זכוכית, ואת הגודל שהוא רוצה (מתוך גדלים אפשריים), וכל מה שנשאר הוא להמתין להודעה שההדפסה בוצעה, אז תוכלו ללכת לאסוף אותה מבית הדפוס או לבקש משלוח עד הבית בתוספת תשלום.

למה כדאי לבחור דווקא באפשרות של הדפסה על זכוכית?

הדפסה על זכוכית היא אמנם יקרה יותר מאשר הדפסה על קנבס או פיתוח רגיל של תמונה עם מסגרת, אך ללא ספק היא במקרים רבים האפשרות המשתלמת ביותר.

תמונה עם מסגרת או אפילו תמונת קנבס לא תמיד יתאימו עבור תלייה בסלון, ואם אתם באמת רוצים להרשים הדפסה על זכוכית נותנת את המראה היוקרתי והמרשים אשר מאפשר לתלות אותה ללא חשש מפגיעה בעיצוב החדר.

בנוסף, אם אתם בוחרים לתת תמונה כמתנה לאדם אחר, זכוכית תהיה ללא ספק האופציה המתאימה ביותר, כך שהמקבל יוכל להניח או לתלות אותה בכל מקום שירצה.

הדפסה על זכוכית

תוכן עניינים