חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדפס על קנבס – מתי זה מתאים ומה היתרונות?

אחד היתרונות עם התפתחותו של תחום הדיגיטל הוא האפשרות בקלות מאד להזמין מגוון מוצרים שבעבר הלא רחוק היינו צריכים ממש להגיע פיזית כדי להזמין אותם. אחד התחומים שהתפתחו מאד הוא תחום ההדפסות. כיום אפשר ממש בקלות להעלות תמונות לרשת ולהדפיס אותן על מגוון חומרים ובמגוון גדלים. אחד החומרים הפופולריים ביותר הוא קנבס. כאשר מדובר על הדפס על קנבס יש לו יתרונות רבים ושימושים רבים אף יותר.

הדפס על קנבס – מה היתרונות

להדפסה על קנבס יש מספר יתרונות מעולים שהופכים אותו לחומר מאד פופולרי להדפסות.

  1. איכות ההדפסה – כאשר מדובר על הדפס על קנבס אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו תוצאה איכותית למראה ומדויקת.
  2. איכות לאורך זמן – הדפסה על קנבס מחזיקה לאורך זמן, התמונות לא דוהות או משתנות גם כעבור תקופה ארוכה.
  3. עובי התמונה – בזכותו עוביו של חומר הקנבס, תמונות שמודפסות עליו מקבלות אפקט יותר מעניין מאשר הדפסה על דף שטוח.
  4. אין צורך במסגרת – גם כאשר משאירים את הקנבס בצורתו המקורית ללא מסגרת הוא בעל מראה מרשים ומכובד.

מה אפשר להדפיס על קנבס?

האפשרויות של הדפס על קנבס הן רבות ומגוונות. הדפסה על קנבס יכולה להיות של יצירת אמנות או של תמונה אישית אהובה. תוכלו להדפיס על קנבס תמונה משפחתית או מגוון תמונות משפחתיות בגדלים שונים עבור קיר קולאז' אישי ומרגש של המשפחה שלכם. תוכלו להדפיס תמונה של הנכדים ולהעניק אותה במתנה לסבתא או לאמא. תוכלו לבחור כל תמונה שאתם אוהבים ממאגר התמונות האינסופי שקיים באינטרנט ולהדפיס ולתלות בסלון הבית או במשרד. טריק מעולה זה לקחת צבע מרכזי מהחלל שבו אתם רוצים לתלות תמונה ולחפש תמונות מבוססות על הצבע הזה שיתאימו במיוחד לחלל ולהדפיס תמונה מותאמת עיצובית.

איך עובד תהליך ההדפסה על קנבס?

תהליך ההדפסה על קנבס הוא באמת קל, פשוט וזמין. אתם צריכים בשלב הראשון לבחור את התמונה שאתם רוצים להדפיס. את התמונה תעלו לאתר כאשר אתם בוחרים ספציפית הדפס על קנבס. תוכלו לבחור גם את סוג הקנבס הרצוי ואתם אתם מעוניינים להוסיף שוליים לבנים, שוליים בצבע ספציפי או להמשיך את התמונה ובכך להעניק לה אפקט יותר תלת מימדי. תוכלו לבחור אם להדפיס תמונה בודדת או קולאז' של תמונות ולטעון את התמונה בקלות מהמחשב שלכם. לאחר מכן המערכת תמליץ לכם על הגודל האפשרי בהתאם לקובץ ששלחתם. ככל שהקובץ שתעלו יהיה איכותי יותר תוכלו להדפיס אותו על קנבס גדול יותר. תוכלו בשלב זה לבחור אם להוסיף טקסט לתמונה שהעלתם או להזיז את המיקום שלה לפני ההדפסה. לאחר מכן תקבלו את המחיר להזמנה שלכם ותוכו לשלוח להדפסה ולבחור את אפשרות האיסוף.

הדפס על קנבס

תוכן עניינים